endogal.com
endogal.com 2008 yılında kurulan,global düşünen ama yerel hareket eden bir kuruluştur. endogal.com, ürünlerini müşteri beklentileri doğrultusunda hazırlar.Sürekli gelişim en önemli özelliğidir. Doğallık , Orijinallik ve Etkinlik ilkesi ile vizyonunu, başta Avrupa olmak üzere, tüm Dünyada kazan-kazan stratejisi ile işbirlikleri kurarak GLOBAL bir şirket olmak endogal.com‘un en büyük hedefidir.Bu amaçla, küçük ama sağlam adımlarla sürekli büyüme felsefesi ile hareket edecektir.İstihdamı artırmak en önemli amaçlarındandır.Paylaşımcı olacaktır.

endogal.com’un temel felsefesi insanların kendilerini mutlu hissetmelerine faydalı olabilecek Doğal Yaşam& Sağlık Ürünleri ve Spesifik Gıda Takviyeleri sunmaktır.endogal.com, modern  altyapısı ve uzman ekibi ile içinde bulunduğu sektörlerde, müşterileri için güçlü çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.
endogal.com ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği “polifenol özütü” ve K-Fulvate kompleksini Dünya’da ilk olarak kullanmıştır. endogal.com, bütün ürünlerinde K-Fulvate kompleksi ve   polifenol den gelen doğal sağlığı ve güzelliği,özel bitkisel ekstraktlar ve yağlarla sunmaktadır. endogal.com doğal,orijinal ve etkili ürünler sunmak kapsamında patentli ürünler geliştirmekte ve global pazarlara sunmak misyonu ile hareket etmektedir.

DEĞERLERİMİZ;
endogal.com Dürüsttür Müşterileri ile ortak yaklaşımlar oluşturarak doğru davranışlarda bulunur. endogal.com Müşterileri ile Ortak Hareket Eder Müşterilerin neler düşündüklerini hissedip, ona göre yaklaşımlar geliştirir,İnsani ilişkilerin faaliyetlerden önemli olduğuna inanır. endogal.com Yenilikçidir. Etkin sonuçlara ulaşmak için her türlü kaynağı kullanarak üretir ve geliştirir. endogal.com Sürekli Araştırır Öğrenir ve Bilgisini Toplumla Paylaşır. Sürekli öğrenmek ve bunu paylaşarak bilgiyi yaygınlaştırmak endogal.com Pozitif Düşünür Soruna değil çözüme odaklanır endogal.com Toplumsal Duyarlılığa Sahiptir Kişi, çevre ve toplumsal değerlere duyarlıdır. endogal.com Değişime Açıktır Değişimin gelişim için fırsat olduğuna inanır endogal.com Ekip Çalışması ile Yönetilir Birbirini tamamlayan destekleyen,geliştiren bir takımdır

endogal.com çalışmalarını, çevreye zarar vermeyecek ve onu gelecek kuşaklara aktarma konusunda gerekli özeni en üst düzeyde gösterecek şekilde yapılandırır. endogal.com tıbbi etik ve bilimsel gerçeklikten uzaklaşmadan yaratıcı çözümlere odaklanır. endogal.com kendisini sürekli yenilemekte ve büyümekte; bu büyümede de öz kaynaklarına önem vermektedir.

MİSYONUMUZ
İçinde bulunduğu sektörlerde patentli,orijinal ürünler kazandırarak en hızlı büyüyen ve pazar payını artıran lider firmalardan biri olmak. Koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak

VİZYONUMUZ
Tüm Dünya’nın kullanabileceği ürünler geliştirmek, içinde bulunduğu sektörlerde etkin ve bilinen firma olmak.  Orijinal ürünlerle global pazarda etkin ve başarılı bir kuruluş olmak.